background
Ponuka pre importérov

automobilky

Každý výrobca by bol určite rád, keby jeho produkty vyzerali na stránkach časopisov vždy len perfektne. Bohužiaľ, nie každá publikácia má na dostatočne kvalitné odfotenie testovaného auta čas, skúsenosti či technické zázemie. Práve preto ponúkame možnosť profesionálne nafotiť celý Váš novinársky vozový park pre zvýšenie kvality výstupov v médiách. Ak Vás náš nápad zaujal alebo sa chcete dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať.
Ponuka pre médiá

media

Pripravujete jedinečnú recenziu, vyrábate náročný porovnávací test alebo jednoducho iba chcete výnimočné fotografie do Vášho časopisu či na internet? Nezáleží, či potrebujete statické, dynamické, denné či nočné fotografie, dokážeme splniť všetky Vaše požiadavky. Keďže práve fotografie sú to, čo zaujme každého čitateľa ako prvé, nepodceňujte ich význam a napíšte nám.

Ponuka pre verejnosť

verejnost

Pre niekoho je to iba auto, pre iného umelecké dielo. Ak patríte k automobilovým nadšencom a fotku Vášho tátoša by ste si radi zavesili hneď vedľa rodinného portrétu, vieme Vám pomôcť. Vaše auto profesionálne odfotografujeme a jeho fotografie Vám dodáme v podobe, akú si len zaželáte. Ideálne aj ako tip na darček - venujte svojmu blízkemu darčekovú poukážku na naše služby. Stačí nás len kontaktovať.